Sekabet268 – Sekabet 268 Yeni Giriş Adresi

yeni-giris-adresi-min

Sekabet bahis sitesinin yeni giriş adresi Sekabet268 oldu. Son dönemde Sekabet’e yapılan saldırılar nedeniyle klonlanmış siteler türedi. Bu sitelere itibar etmeden Sekabet268 yeni adres girişini kullanarak siteye erişim sağlayabilirsiniz. Sekabet 268 güncel giriş adresi dışında kullanımda olan başka bir diğer adresi bulunmamaktadır. Sekabet 267 adresi BTK tarafından engellenince Twitter hesapları üzerinden Sekabet268 giriş adresi duyuruldu.

Sekabet268 editörleri tarafından hazırlanan önce çıkan maç tahminleri şu şekilde:

810 İstanbulspor – Afyonspor
Ben bu maçta oranları yanlış buluyorum. İstanbulspor bu kadar net favori olacak güçte bir takım değil. Hem hocasını hem de önemli oyuncularını kaybetti. Yerlerine de gereken takviyeler henüz yapılmadı. Afyonspor alt ligden gelse de oyun gücü yüksek bir takım. İyi futbol oynuyorlar. Bu kadroya nokta atışı transferler yaptılar. İstanbulspor’a yenilmeyeceklerini düşünüyorum. Yüksek orandan galibiyeti de denenir.

169 Kayserispor – Antalyaspor
Kayserispor bu sezonun flaş takımı olabilir. Transferleri çok iyi yaptılar. Oldukça güçlü bir kadro kurdular. Antalyaspor ise yaşadığı finansal sorunların da etkisiyle güç kaybetti. Şu anki kadroyla küme düşmeleri muhtemel. Kayserispor deplasmanı onlar için zor olacak.

Sekabet268 adresine tıkladığınızda erişim problemi yaşamanız durumunda Sekabet269 yeni giriş adresini deneyiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*