İmajbet658 Güncellemesi İmajbet 658 Aktif Adres!

yeni-giris-adresi-min

İmajbet güncellemesi ile birlikte İmajbet658 aktif adres olarak hizmetlerine devam ediyor. Pronet Gaming’in en güçlü bahis sitelerinden olan İmajbet, son BTK engellemesi ile erişimi kapatılan sitelerden biri oldu. İmajbet657 adresine erişim kapatılınca güvenlik ekibi tarafından İmajbet658 adresi aktif edilmek zorunda bırakıldı. İmajbet 658 yeni adres girişini kullanarak güvenli şekilde siteye erişim sağlayabilirsiniz. İmajbet’e yapılan adres değişiklikleri son dönemde sıkça olsa da Twitter hesabı üzerinden hızlıca son adresine ulaşabilirsiniz.

İmajbet658 adresi üzerinden Avrupa’daki temsilcilerimizden Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasına tek maçla kupon yapabilirsiniz. Siyah beyazlılar 1-0’ın rövanşında Avusturya ekibi Lask Linz’e konuk olacak. İmajbet658 giriş adresi üzerinden değerlendirebileceğiniz tahmini sizlerle paylaşıyoruz.

578 Lask Linz – Beşiktaş
İlk maçı çok baskılı oynamasına rağmen sadece 1-0 kazanan Beşiktaş, rövanş karşılaşmasında doğal olarak daha çok pozisyon üretecektir. Linz kalite anlamında Beşiktaş’ın oldukça gerisinde. Linz sahaya teslimkar çıkacaktır. Larin ve Babel gibi iki hızlı hücumcuyla, Linz’in yüklendiği anlarda Beşiktaş çok rahat pozisyon bulur. Bu iyi orandan yine Beşiktaş galibiyeti tercih edilmeli.

İmajbet 657 giriş adresini yukarıda yer alan özel bannerdan değerlendirebilirsiniz. İmajbet’in erişime engellenmiş oluşu hizmetlerinin kapanması anlamına gelmemektedir. Sadece domain sonuna eklenen sayılar değişmekle birlikte hesabınızdaki bakiye güven altındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*